BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Darbą pradeda nauja ekonomikos ir inovacijų viceministrė bei ministro patarėjas

Data

2020 08 04

Įvertinimas
0
Eimin.jpg

Nuo rugpjūčio 4 d. ekonomikos ir inovacijų viceministrės pareigas pradeda eiti  Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, prieš tai dirbusi ministro patarėja ryšiams su visuomene, o ministro Rimanto Sinkevičiaus patarėju pradeda dirbti buvęs Seimo narys Jonas Pinskus.

Žurnalistės išsilavinimą turinti V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, anksčiau yra dirbusi žemės ūkio ministro patarėja, žurnaliste LNK, LRT ir TV3 televizijose.  Viceministrė kuruos turizmo sektoriaus klausimus.

„Turizmo sritis dabar išgyvena tikrai sudėtingą laikotarpį. Sektoriaus atstovai jau seniai tikėjosi viceministro, kuris kuruos būtent jų klausimus. Manau, kad glaudžiai bendradarbiaudami su turizmo įmonėmis bei asociacijomis galėsime geriau išgirsti jų poreikius ir lanksčiai reaguoti į besikeičiančią situaciją dėl pandemijos“, - sako V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Ekonomisto išsilavinimą turintis J. Pinskus – buvęs Seimo narys, Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas, pastaruoju metu dirbo privačiame sektoriuje.  J. Pinskus kuruos klausimus, susijusius investiciniais projektais – kontroliuos, kaip vyksta projektų įgyvendinimas, kuruos laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) klausimus, dirbs su savivaldybėmis.

|“Kadangi buvau Vilniaus miesto vicemeru ir keturis metus buvau atsakingas už ekonomiką ir inovacijas, tikiuosi, įgyta patirtis padės spręsti ministro iškeltus uždavinius. Viena pagrindinių mano užduočių – ryšiai su savivaldybėmis ir investicinių projektų kontrolė“, – sako J. Pinskus.