BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Darbą pradėjo naujasis ūkio ministras V. Sinkevičius

Data

2017 11 28

Įvertinimas
0
2538_216156ca7b1327c945c5a23bb29238c4.jpg

Ūkio ministro pareigas po priesaikos Seime pradėjo eiti parlamentaras 27 metų Virginijus Sinkevičius. Jis pakeitė beveik metus ministerijai vadovavusį Mindaugą Sinkevičių. Prieš tapdamas ūkio ministru V. Sinkevičius ėjo Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko pareigas.

V. Sinkevičius savo darbo prioritetais laiko biurokratinės naštos verslui mažinimą, verslo sąlygų gerinimą ir turizmo sektoriaus stiprinimą. Jis ketina išsigryninti didžiausią potencialą turinčius ekonomikos sektorius, kuriems bus skiriama daugiausia išteklių ir dėmesio.

1990 m. lapkričio 4 d. Vilniuje gimęs V. Sinkevičius yra baigęs ekonomikos ir tarptautinių santykių bakalauro studijas Jungtinėje Karalystėje, Aberistvito universitete, Mastrichto universitete Nyderlanduose jis yra įgijęs Europos politikos mokslų magistro laipsnį.

Prieš tapdamas Seimo nariu V. Sinkevičius  dirbo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Investicinės aplinkos gerinimo grupės vadovu. Jis taip pat yra dirbęs AB „Lietuvos paštas“, VĮ „Lietuvos oro uostai“, Vašingtono Europos analizės centre JAV, stažavosi Lietuvos atstovybėje Vašingtone, buvo naujienų portalo „The Lithuanian Tribune“ autorius ir redaktorius.