BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Druskininkų turizmo verslas džiaugiasi medikų teikiamų užsakymų gausa

Data

2020 09 25

Įvertinimas
0
IMG_1758.JPG

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai Druskininkų savivaldybėje šiandien aptarė turizmo situaciją su Druskininkų krašto turizmo verslo, turizmo informacijos centro bei savivaldybės atstovais. Susitikime dalyvavę verslininkai akcentavo priemonės „Atostogos medikams“ naudą ir teigė, jog turizmo paslaugos regione išliko populiarios nepaisant pandemijos. Susitikime dalyvavo ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, ministro patarėjas Darius Liutikas ir „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas.

„Druskininkai yra idealus kurortinio turizmo plėtros pavyzdys. Tiek miesto verslininkų, tiek savivaldos institucijų darbų ir užsibrėžtų tikslų gausa yra tikrai didžiulė. Labiausiai džiugina, kad čia veikiantys turizmo sektoriaus atstovai planuoja vystyti naujus turizmo projektus ir nuolat ieško progų gerinti miesto infrastruktūrą ir pritraukti daugiau turistų“, - pažymi V. Jankauskaitė Milčiuvienė.

Turizmo paslaugų teikėjai teigė aktyviai įsitraukę ir į šiuo metu vykdomą projektą „Atostogos medikams“. Pasak verslo atstovų, dauguma sveikatingumo centrų ir apgyvendinimo įstaigų skaičiuoja užsakymus iki pat lapkričio pabaigos ir mielai prisijungtų prie panašių projektų ir ateityje. Siekiant dar labiau padidinti užimtumą, Druskininkų savivaldybė drauge su vietos verslininkais sukūrė ir papildomą iniciatyvą, pasiūlę visiems turistams laisvai prieinamus nuolaidų paketus apgyvendinimo, maitinimo, sveikatingumo ir kitoms paslaugoms.

Viceministrės teigimu, Druskininkų savivaldybės ir turizmo verslo veiksmai, įgyvendinami kuriant turizmo plėtrai būtinas sąlygas, vystant sveikatos turizmą ir vykdant rinkodaros veiksmus, formuoja gerąją patirtį, kuria vadovautis galėtų ir kitos šalies teritorijos.

Pažymima, kad sveikatos turizmas yra viena iš keturių šiuo metu galiojančioje Lietuvos turizmo plėtros programoje nustatytų prioritetinių turizmo rūšių. Šia kryptį kaip vieną iš prioritetų planuojama įtvirtinti iš naujuose planavimo dokumentuose, kurie įsigalios jau nuo kitų metų.