BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


E. Gustas: naujo „Intermedix“ paslaugų centro įsikūrimas taps tvirta paskata žinomoms įmonėms įdėmiau pažvelgti į Lietuvą

Data

2014 10 23

Įvertinimas
0
IMG_6061.jpg

Šiandien, spalio 23 d., ūkio ministras Evaldas Gustas Kaune dalyvavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sveikatos apsaugos technologijų ir paslaugų bendrovės „Intermedix" įsteigto paslaugų centro atidarymo renginyje.

 Pasak ūkio ministro E. Gusto, nors „Intermedix“ paslaugomis žmonės naudojasi beveik trisdešimtyje šalių, iki šiol kompanija neturėjo centrų už JAV ribų. Todėl ypač svarbu, kad stambi ir gerai žinoma tarptautinė kompanija pirmajam savo paslaugų centrui Europoje pasirinko Lietuvą. Šis pasirinkimas įrodo, kad esame patrauklūs investuotojams.

„Tokios galingos įmonės kaip „Intermedix“ pasirinkimas tęsti savo verslo istoriją būtent šiame regione įrodo, koks didžiulis intelektinis potencialas glūdi mieste. Kompetencijos, kurias įmonė rado mūsų šalyje, ir pagalba, kurią suteikė Lietuvoje rasti partneriai, padėjo „Intermedix“ apsispręsti ir priimti teisingą sprendimą“, – kalbėjo ūkio ministras.

 E. Gustas, vylėsi, kad „Intermedix“ pavyzdžiu paseks ir Lietuvą pasirinks kitos žinomos užsienio kompanijos: „Lietuva yra pasiruošus priimti iššūkius, bendradarbiauti ir sudaryti visas sąlygas verslui plėstis. Esu įsitikinęs, kad šis visame pasaulyje žinomas vardas bus tvirta paskata ir kitoms pasaulyje žinomoms įmonėms įdėmiau pažvelgti į mūsų šalį. Noriu tikėti, kad sėkmingas „Intermedix“ pavyzdys įkvėps vis naujus investuotojus atsigręžti ir investuoti būtent čia – Lietuvoje.“

„Intermedix“ įsteigto paslaugų centro Lietuvoje atidarymo renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah A. McCarthy, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Vida Staškonienė ir kt. Per renginį pirmuosius paslaugų centro veiklos rezultatus ir bendrovės plėtros planus Lietuvoje pristatė "Intermedix" vykdomasis direktorius Kenas Cooke‘as ir paslaugų centro Lietuvoje direktorius Lukas Jankauskas.

Į „Intermedix“ paslaugų centrą Kaune jau investuota 17,5 mln. litų ir jame įdarbinta daugiau kaip 200 darbuotojų, o metų pabaigoje jų skaičius gali išaugti iki 250. Bendrovė, pirmam tokio pobūdžio centrui Europoje pasirinkusi Lietuvą, planuoja tolimesnę plėtrą – keliamas tikslas per dvejus metus darbo vietų skaičių padidinti iki 500.

Ūkio ministerija iš ES struktūrinių fondų lėšų pagal priemonę „Invest Lt +“ šiam projektui skyrė 3,5 mln. litų. „Intermedix“ paslaugų centre teikiamos didelę pridėtinę vertę turinčios programinės įrangos vystymo ir klientų aptarnavimo paslaugos medicinos sektoriaus klientams JAV ir visame pasaulyje.

„Intermedix“ paslaugų centre dirba įvairių sričių specialistai – nuo administravimo, žmogiškųjų išteklių profesionalų iki programinės įrangos kūrėjų ir finansų analitikų.