BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


E. Gustas: pažangios spaudos pramonės įmonės tampa verslo ambasadorėmis

Data

2014 10 16

Įvertinimas
0
JKAL2732.JPG

Šiandien, spalio 16 d., ūkio ministras Evaldas Gustas per „Balt Print“ spaudos pramonės konferenciją įteikė 2014 metų Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimus. Geriausia eksportuotoja tapo UAB „Aurika“, lydere – UAB „Elmoris“, inovatyviausia spaustuve – „Balto Trader“, o geriausio metų gaminio prizas atiteko UAB „Petro ofsetas“ sukurtam produktui.

„Tarpusavio partnerystė ir vadybinė kompetencija užtikrina sėkmingą įmonių konkuravimą ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkose, todėl inovatyvios ir pažangios spaudos pramonės įmonės neabejotinai tampa tikrosiomis verslo ambasadorėmis užsienio šalyse, taip garsindamos Lietuvos vardą ir jos pramonės pasiekimus“, – konferencijos dalyvius sveikino ūkio ministras E. Gustas.

2014 metų Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimus gavo ir kitos įmonės. Žaliausia spaustuve tapo AB „Kopa“, žinių spaustuve – UAB „Aurika“, o kūrybinių sprendimų spaustuve – UAB „Ink Idea“. Metų darbuotojo kategorijoje buvo apdovanota UAB „Spindulio spaustuvė“ darbuotoja Nijolė Grigienė.

Apdovanojimais siekiama pagerbti, įvertinti ir paskatinti spaudos pramonės įmones. Apdovanojimų tikslas – garsinti sėkmingą spaudos įmonių veiklą, viešinant spaudos pramonės pasiekimus, jų žinomumą Lietuvos ir užsienio rinkose.

Tradicinius Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimus kiekvienais metais organizuoja Lietuvos spaustuvininkų asociacija. Geriausius spaudos pramonės atstovus išrenka komisija, sudaryta iš Ūkio ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ atstovų.