BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


E. Gustas su verslo asociacijų atstovais aptarė priemones, padėsiančias sumažinti nuostolius dėl Rusijos sankcijų

Data

2014 08 13

Įvertinimas
0
eksportasStock_000017376317Small.jpg

Šiandien, rugpjūčio 13 d., ūkio ministras Evaldas Gustas susitiko su verslo asociacijų atstovais ir išklausė jų pasiūlymų dėl eksporto įvairinimo galimybių ir priemonių, padėsiančių sumažinti Lietuvos įmonių nuostolius dėl Rusijos Federacijos paskelbto draudimo importuoti prekes iš Europos Sąjungos (ES) ir kitų valstybių. Per susitikimą ūkio ministras pristatė Vyriausybės poziciją, Ūkio ministerijos siūlomas priemones bei pakvietė verslo asociacijų atstovus aktyviai teikti savo siūlymus Ūkio ministerijai.

E. Gustas teigė, kad ministerijos ir įvairios institucijos šiuo metu rengia veiksmų planus, kaip elgtis Rusijos sankcijų laikotarpiu. Ūkio ministerija kitą savaitę, apibendrinusi gautą informaciją, pateiks veiksmų planą Vyriausybės pasitarimui.

Susitikime dalyvavo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, Lietuvos pramoninkų konfederacijos Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kudzys, Všį „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Nocius, Investuotojų forumo „Investors' Forum“ valdybos pirmininkas Rolandas Valiūnas, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Jasiukevičiūtė, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA sekretorius transporto politikai Gintautas Ramaslauskas ir kt.