BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Efektyviausiai viešuosius pirkimus vykdančios organizacijos dalinsis gerąja pirkimų praktika

Data

2021 11 16

Įvertinimas
0
x-bandymas.jpg

Siekiant sustiprinti viešuosius pirkimus vykdančių specialistų profesionalumą ir efektyvinti viešuosius pirkimus, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba š. m. gruodžio 3 d., penktadienį, organizuoja konferenciją „Efektyviausi viešieji pirkimai 2021“, kurios metu bus dalijamasi gerąja sėkmingai įvykdytų pirkimų organizavimo praktika bei naujovėmis šioje srityje.

Renginio metu organizacijų, kurių vykdyti viešieji pirkimai buvo pripažinti geriausiais, atstovai skaitys pranešimus apie jų sėkmingai suorganizuotus inovatyviausius, darniausius ir sumaniausius pirkimus, ir dalinsis įgyta patirtimi.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojama Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Facebook ir Youtube paskyrose.

Kviečiame dalyvauti!