BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


EIMIN ieško Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriaus

Data

2023 08 10

Įvertinimas
1
Eimin_darbuotoju paieska_tinklapiui.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija ieško būsimo valstybės informacinių išteklių politikos formavimo lyderio – ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriaus. Kandidatų paraiškų laukiama iki š. m. rugpjūčio 16 d. imtinai. Susidomėję pretendentai dokumentus gali teikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

„Ieškome iššūkių nebijančio ir naujovėms atviro profesionalo, kuris domėtųsi naujausių technologijų taikymu ir prisidėtų formuojant bei įgyvendinant šaliai svarbius skaitmeninės pertvarkos projektus. Jis taip pat prisidėtų formuojant Lietuvos skaitmeninę poziciją ir atstovautų tiek ministeriją, tiek Lietuvą nacionalinėje ir tarptautinėje erdvėje“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriui siūlomas atlyginimas, neatskaičius mokesčių – nuo 3 441 eurų. Taip pat yra ir tarnybinio kaitumo galimybė. 

EIMIN Skaitmeninės darbotvarkės departamento uždaviniai: dalyvauti formuojant valstybės politiką informacinės visuomenės plėtros, valstybės informacinių išteklių ir dokumentų pakartotinio naudojimo srityse ir organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti jos įgyvendinimą.