BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ekologiškumą skatinančioms įmonių konsultacijoms – beveik 1,5 mln. eurų ES investicijų

Data

2017 12 11

Įvertinimas
0
EK_ES_veliava.jpg

Ūkio ministerija kviečia labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) teikti paraiškas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Eco konsultantas LT“. Šiuo pirmuoju kvietimu planuojama paskirstyti iki 1,448 mln. eurų ES investicijų.

Europos Sąjungos investicijų priemonė „Eco konsultantas LT“ – tai nauja verslui skirta priemonė, kurios nebuvo 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos laikotarpiu. Jos poreikis atsirado siekiant teikiamomis konsultacijomis padėti labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms daugiau sužinoti apie ekonomiškesnį ir ekologiškesnį išteklių naudojimą. Tikimasi, kad ši nauja priemonė leis įmonėms sumažinti sąnaudas, padidins jų investicijas į ekoinovacijas ir efektyviai išteklius naudojančias technologijas.

Pagal priemonę „Eco konsultantas LT“ galimi pareiškėjai – veikianti MVĮ, kuri ne trumpiau kaip 6 mėnesius iki paraiškos pateikimo mėnesio kiekvieną mėnesį turėjo apdraustų darbuotojų.

Didžiausia vienam projektui finansuoti skirta suma – 4 tūkst. eurų.

Siekdami gauti finansavimą, pareiškėjai turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama interneto svetainėse: www.ukmin.lrv.lt www.esinvesticijos.lt http://invega.lt/lt/eco-konsultantas-lt ir pateikti ją UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (Invega) iki 2020 metų lapkričio 30 dienos.

Iš viso pagal priemonę „Eco konsultantas LT“ 2014–2020 metų laikotarpiu numatoma investuoti 1,448 mln. eurų ES investicijų.