BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlys pratęsti priemonę „Atostogos medikams“

Data

2020 11 05

Įvertinimas
0
spa.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlys Vyriausybei pratęsti priemonę „Atostogos medikams“ iki gruodžio 15 dienos. Tokį pasiūlymą lemia Lietuvoje susidariusi ekstremali situacija dėl COVID-19 pandemijos ir karantino paskelbimas nuo lapkričio 7 dienos.

Už turizmą atsakinga ir projektą „Atostogos medikams“ kuruojanti viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė apgailestauja, kad karantino laikotarpiu priemone norintys pasinaudoti medikai negalės gauti SPA paslaugų, kurios buvo gana populiarios, tačiau, jos įsitikinimu, kelionių organizatoriai siūlo ir kitų poilsio galimybių.

Šiuo metu projekte „Atostogos medikams“ dalyvauja 850 turizmo paslaugų teikėjų, iš jų – 116 kelionių organizatorių, 84 kelionių pardavimo agentai ir 650 apgyvendinimo įstaigų. Dėl karantino ribojant kai kurių  paslaugų teikimą, medikai galėtų rinktis įvairesnius kelionių organizatorių pasiūlymus, pvz.: degustacinę vakarienę viešbučio kambaryje  arba  išsinešti, kaimo turizmo paslaugas, individualias ekskursijas, laikantis saugumo nurodymų.

„Gyvenimas verčia prisitaikyti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija artimiausiame ministrų pasitarime siūlys projektą „Atostogos medikams“ pratęsti iki gruodžio 15 d., o galutinį sprendimą priims Vyriausybė“, – sako viceministrė V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Iki šiol paslaugas rezervavo 39,4 tūkst. medikų. Iš jų paslaugomis jau pasinaudota ir apmokėta 25 800 rezervacijų. Priemonė galioja iki lapkričio 30 dienos. Iki lapkričio 4 d. tiekėjams pagal paraiškas buvo išmokėta 5,1 mln. eurų.