BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


ES parama – elektros skirstymo sistemoms modernizuoti ir plėtoti

Data

2008 12 30

Įvertinimas
0

Nuo š. m. gruodžio 31 d. privatūs juridiniai asmenys galės teikti paraiškas gauti 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą pagal priemonę „Elektros skirstymo sistemos modernizavimas ir plėtra“.

 

Paramos lėšos skirtos visoms priemonės „Elektros skirstymo sistemos modernizavimas ir plėtra“ remiamoms veikloms, susijusioms su pradinėmis investicijomis. Parama pagal šią priemonę bus skirta elektros perdavimo linijų, transformatorių pastočių ir skirstyklų statybai, transformatorių pastotėms ir skirstykloms modernizuoti, orinėms elektros linijoms keisti kabelinėmis ir automatizuotoms valdymo, duomenų rinkimo ir perdavimo, energijos apskaitos sistemoms diegti.

 

Pagal priemonę „Elektros skirstymo sistemos modernizavimas ir plėtra“ šiuo kvietimu planuojama paskirstyti 76 mln. litų.

 

Paraiškos pagal  šią priemonę turi būti pateiktos iki 2009 m. kovo 2 d. 16 val. Paraiškos ir dokumentai priimami LVPA regioniniuose skyriuose.

 

Informacija pareiškėjams teikiama tel.: (8 5) 268 7403, (8 5) 268 7411, faksu (8 5) 268 7409 ir el. paštu [email protected].

 

Daugiau informacijos galite rasti www.ukmin.lt, www.esparama.lt, www.lvpa.lt.