BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos Komisija kviečia pareikšti nuomonę dėl geografinio vartotojų diskriminavimo ir elektroninių platformų naudojimo

Data

2015 10 06

Įvertinimas
0
versloaplinkaiStock_000006849420XSmall.jpg

Europos Komisija (EK) rengia viešas konsultacijas dėl geografinio blokavimo (angl. geo-blocking) ir dėl internetinių platformų naudojimo. Klausimynus visi suinteresuoti asmenys (institucijos, verslo subjektai ir vartotojai) kviečiami pildyti iki 2015 m. gruodžio 18 d.  

Nuomonėms surinkti EK parengė du klausimynus. Vienu iš jų siekiama surinkti informaciją apie geografinius ribojimus, su kuriais susiduriama norint įsigyti ar parduoti prekes ar paslaugas Europos Sąjungoje. Kitu klausimynu EK siekia ištirti internetinių platformų (angl. online platforms), tarpininkų (angl. online intermediaries), duomenų ir debesijos kompiuterijos (angl. data and cloud computing), bendradarbiavimo ekonomikos platformų (angl. collaborative economy platforms) daromą poveikį ekonomikai, jų reguliacinę aplinką, taip pat problemas ir kliūtis, su kuriomis susiduriama šiose srityse.

Konsultacijų rezultatai bus naudojami skaitmeninės vidaus rinkos strategijai ir šiuo metu EK rengiamai vidaus rinkos strategijai tinkamai įgyvendinti. Jie padės EK apsispręsti, kokių priemonių imtis, norint susidoroti su neteisėtais geografinio vartotojų diskriminavimo atvejais.

Su geografinių ribojimų klausimynu galima susipažinti ir į jo klausimus atsakyti adresu: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/geoblocksurvey2015/.

Su klausimynu apie internetines platformas galite susipažinti ir į jo klausimus atsakyti adresu: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Platforms/.

Jeigu kiltų neaiškumų ar turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis el. p. [email protected], tel. 8 706 64 900.