BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos Komisija paskelbė konsultacijas dėl inovatyviųjų viešųjų pirkimų skatinimo

Data

2017 10 24

Įvertinimas
1
P0115550015.jpg

Ūkio ministerija kviečia Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus institucijas aktyviai dalyvauti Europos Komisijos paskelbtose konsultacijose dėl inovatyviųjų viešųjų pirkimų skatinimo.

Šia iniciatyva Europos Komisija siekia, kad viešieji pirkimai būtų vykdomi veiksmingiau ir darniau – visapusiškai naudojant skaitmenines technologijas jų procedūroms supaprastinti ir paspartinti.

Gauti atsiliepimai ir pasiūlymai bus panaudoti rengiant gaires valdžios institucijoms, sprendžiant su strategijos formavimu, parama inovatyviesiems viešiesiems pirkimams ar inovatyviųjų viešųjų pirkimų priemonių naudojimu susijusius klausimus.

Konsultacijos vyks iki š. m. gruodžio 31 dienos. Daugiau informacijos galima rasti internete adresu  http://ec.europa.eu/growth/content/targeted-consultation-draft-guidance-public-procurement-innovation_en.