BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Galimybių pasui gauti mobiliuosiuose punktuose nemokamai atliekami tik greitieji antigeno testai

Data

2021 06 03

Įvertinimas
0
test-6128665_1280.jpg

Galimybių pasui gauti savivaldybių mobiliuosiuose punktuose nemokamai atliekami greitieji antigeno testai. PGR testas Galimybių pasui gauti taip pat galioja, tačiau  jis atliekamas savo lėšomis privačiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija sulaukia signalų, kad į  savivaldybių mobiliuosius punktus kreipiasi nemažai žmonių, norinčių nemokamai atlikti PGR tyrimą Galimybių pasui gauti. Ministerija dar kartą akcentuoja, kad pagrindinis testavimo būdas Galimybių pasui gauti – greitieji antigeno testai, kurie yra nemokami ir jų rezultatų sulaukiama operatyviausiai.

PGR tyrimo Galimybių pasui gauti mobilieji punktai neatlieka – asmenys, norintys atlikti PGR testą ir turėti Galimybių pasą 72 valandas nuo ėminio paėmimo momento, tai gali padaryti savo lėšomis privačiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Greitąjį antigeno testą nemokamai galima atlikti savivaldybių mobiliuose punktuose arba kitose savivaldybių nustatytose testavimo vietose. Šį testą taip pat galima atlikti ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose. Tokiu atveju paslauga bus mokama.

Greitasis antigeno testas Galimybių pasui gauti galioja 24 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento. Registruotis atlikti testą reikia telefonu 1808 arba internetu 1808.lt.

Atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus dėl Galimybių paso galima rasti čia, informacija  nuolat pildoma.