BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Gaminiams ir paslaugoms sertifikuoti – daugiau kaip 1,5 mln. eurų ES investicijų

Data

2017 12 01

Įvertinimas
0
P0115550015.jpg

Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės galės lengviau įgyti produktų ir paslaugų eksportui reikalingus sertifikatus ir taip padidinti prekių ir paslaugų produkcijos eksportą. Ūkio ministerija skelbia antrąjį kvietimą teikti paraiškas gauti finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“. Šiuo kvietimu planuojama investuoti iki 1,56 mln. eurų 2014–2020 metų laikotarpio ES struktūrinių fondų lėšų.

Norint eksportuoti produkciją į kitas rinkas kartais reikia įgyti sertifikatą, įrodantį, kad įmonė teikia kokybiškus ir tarptautinius standartus atitinkančius gaminius ir paslaugas. Taikant priemonę „Expo sertifikatas LT“ verslui, norinčiam įsigyti sertifikatus, bus kompensuojama dalis išlaidų. Tai padidins Lietuvos įmonių tarptautiškumą ir sudarys galimybes lengviau įsitvirtinti užsienio rinkose.

Pagal antrąjį priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimą finansuojama veikla – planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimas, apimantis reikalingus bandymus ir tyrimus.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma –144,81 tūkst. eurų, mažiausia – 4,5 tūkst. eurų.

Finansavimą siekiantys gauti verslo atstovai turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama svetainėse http://ukmin.lrv.lt  www.esinvesticijos.lt, http://lvpa.lt, ir pateikti ją VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai iki 2018 m. vasario 28 dienos.

Pagal pirmąjį priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimą 30 projektų įgyvendinti buvo skirta 1,01 mln. eurų. Įvertinus projektus, finansavimą gavo odontologijos, farmacijos, ryšio priemonių gamybos ir kitų sektorių įmonės.

Iš viso pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ 2014–2020 m. numatoma investuoti 2,54 mln. eurų ES investicijų.