BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Helsinkyje A.Armonaitė pristatys Lietuvos startuolių ekosistemą, investicinę aplinką

Data

2022 11 18

Įvertinimas
0
fin.jpg

Penktadienį į Helsinkį darbo vizitu išvykusi ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiks su potencialiais investuotojais, o didžiausioje startuolių konferencijoje Šiaurės šalyse „Slush“ pristatys Lietuvos startuolių ekosistemą. 

Ministrė taip pat susitiks su Suomijos transporto ir komunikacijų ministru Timo Harakka, Suomijos ir Lietuvos verslo asociacijos valdybos nariais.

„Mes turime jauną ir klestinčią startuolių ekosistemą, kuri nori parodyti pasauliui, kas yra Lietuva. Per pastaruosius penkerius metus startuolių skaičius išaugo beveik dvigubai. Lietuvos startuolių įmonėse dirba daugiau nei 16 tūkstančių žmonių ir šis skaičius nuolat auga. Mūsų tikslas – iki 2030 metų patrigubinti startuolių prekių ir paslaugų pardavimą ir eksportą bei startuolių pritrauktas investicijas“, - sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Dėl spartaus augimo Lietuvos startuolių ekosistema tampa patrauklesnė investuotojams ne tik regione, bet ir visame pasaulyje. Pasaulyje žinomi rizikos kapitalo fondai, tokie kaip „Accel“, „Insight Partners“, „Inventure“ ir kiti jau investavo į Lietuvos startuolius.

Kasmet Helsinkyje vykstantis startuolių ir technologijų renginys „Slush“ yra skirtas aktyvinti  startuolių steigėjų ir investuotojų susitikimus bei būsimus sandorius. „Slush“ dalyvaujantys Lietuvos atstovai organizuoja renginį,kurio tikslas – padidinti Lietuvos startuolių ekosistemos žinomumą, paskatinti tarptautinius investuotojus rinktis Lietuvos startuolius.