BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ieškoma Inovacijų agentūros vadovo: laukiama ateities Lietuvą galinčio kurti profesionalo

Data

2022 04 11

Įvertinimas
0
IA_IeškomeVadovo_852x536.png

Ekonomikos ir inovacijų ministerija ieško profesionalų, galinčių stoti prie vienos stipriausių viešojo sektoriaus organizacijų vairo ir gebančių sukurti efektyvią Lietuvos inovacijų ekosistemą bei sudaryti sąlygas mūsų šalies įmonių proveržiui tarptautiniu mastu.  Pretendentų eiti viešosios įstaigos Inovacijų agentūros direktoriaus pareigas paraiškų laukiama iki balandžio 26 dienos.

„Naujojo vadovo uždavinys – auginti pasauliniu mastu konkurencingą ir inovatyvų verslą. Agentūra skirs ypatingą dėmesį toms sritims, į kurias dedamos viltys dėl didesnio šalies proveržio: tai biotechnologijos, inžinerinė pramonė, informacinių ryšių technologijos ir netgi kosmosas. Todėl laukiame plačiai ir strategiškai mąstančių ekspertų, galinčių sukurti efektyvią inovacijų ekosistemą ir didinti šalies ekonomikos konkurencingumą bei žinomumą pasaulyje“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Naujai agentūrai bus keliami aukščiausi skaidrumo standartai, joje numatoma diegti naujausius vadybos metodus“, – sako agentūros įkūrimą kuravusi ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė.

Kandidatai privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bent penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti anglų kalbą C1 lygiu, išmanyti inovacijų sistemą, technologijų ir inovacijų plėtros tendencijas, ekonominę politiką, verslo situaciją ir poreikius. Visi  reikalavimai kandidatams skelbiami čia.

Inovacijų agentūros vadovo atlyginimas sieks 7600 eurų su mokesčiais.

Inovacijų agentūra rūpinsis verslumo, eksporto ir inovacijų skatinimo paslaugų verslui teikimu, administruos įvairias paramos verslui priemones, kurių bendra vertė per artimiausius kelerius metus viršys 500 mln. Eur.

Agentūroje  dirbs daugiau kaip 300 darbuotojų, ji taip pat turės regioninius padalinius 13-oje Lietuvos miestų.