BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Išrinkti nauji UAB „Toksika“ valdybos nariai

Data

2022 03 22

Įvertinimas
0
4241_66c20f7b94ae23a6f1435b715ce908bb.png

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldžioje atliekų tvarkymo įmonėje UAB „Toksika“ atsinaujino bendrovės valdyba. Naujais įmonės valdybos nepriklausomais nariais tapo Dangirutis Janušas ir Normantas Marius Dvareckas. Jie buvo išrinkti neeilinio visuotinio UAB „Toksika“ akcininkų susirinkimo metu.

„UAB „Toksika“ siekia efektyviai ir inovatyviai atlikti jai paskirtas atliekų tvarkymo funkcijas ir taip prisidėti įgyvendinant Europos Sąjungos žaliosios politikos nuostatas. Siekiant šių tikslų, ypač svarbi įmonės valdybos narių komandos kompetencija. Naujieji UAB „Toksika“ valdybos nariai jau turi patirties, atliekant panašias funkcijas kitose valstybės valdomose įmonėse, todėl jų sukauptos žinios, profesionalumas ir geroji praktika turėtų padėti „Toksikai“ ne tik lengviau ir paprasčiau įgyvendinti bendrovei iškeltus aplinkosaugos tikslus, bet ir dar labiau pagerinti įmonės rezultatus prioritetinėse srityje“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė.

N. M. Dvareckas – finansų valdymo srities ekspertas. Jis taip pat yra uždarosios akcinės bendrovės Valstybės investicijų valdymo agentūros ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos nepriklausomas valdybos narys.  N. M. Dvareckas turi 24 metų darbo patirtį įmonių finansų, investicijų, strateginio valdymo ir valdysenos kompetencijų srityse. 17 metų jis buvo valdybos nariu ir pirmininku, taip pat nepriklausomu nariu ir pirmininku įvairiose strateginės svarbos valstybės įmonėse bei privačiose bendrovėse.

D. Janušas – strateginio valdymo ir valdysenos srities profesionalas, AB Giraitės ginkluotės gamyklos valdybos narys ir jos pirmininkas. D. Janušas turi 20 metų darbo patirtį finansų ir strateginio valdymo srityse, iš jų 12 metų kaip sertifikuoto AB „NASDAQ First North“ patarėjo.  Jis taip pat turi 18 metų darbo patirtį privačių ir valstybės valdomų įmonių valdybose.

UAB „Toksika“ valdyba susideda iš 3 narių: dviejų nepriklausomų narių ir vieno Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguoto asmens. Valdybos kadencija – ketveri metai.

UAB „Toksika“ veikla – pavojingųjų atliekų surinkimas, pervežimas, laikinas saugojimas, deginimas, šalinimas pavojingųjų atliekų sąvartyne ir šių atliekų tvarkymas. Bendrovė turi padalinius Vilniuje, Šiaulių, Klaipėdos ir Alytaus rajonuose.

UAB „Toksika“ pavojingąsias atliekas priima ir jas tvarko vadovaudamasi ir griežtai laikydamasi pavojingųjų atliekų tvarkymą reglamentuojančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų, kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemų standartų.