BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kaune A. Armonaitė verslui pristatys paramos priemones, lankysis įmonėje „Continental Automotive Lithuania“

Data

2022 08 26

Įvertinimas
0
economy-3213967_960_720.jpg

Penktadienį ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovams pristatys ministerijos siūlomas pagalbos priemones ir naujas finansavimo galimybes. Ministrė taip pat lankysis Kauno įmonėse „Continental Automotive Lithuania“ ir „TeleSoftas“.

„Lietuvos verslas jau labai greitai galės pasinaudoti naujomis Europos Sąjungos fondų priemonėmis, kurios ne tik padės išgyventi ekonomikos sulėtėjimo etapą, bet ir skatins verslo modernizaciją, sukurs darbo vietų kvalifikuotiems specialistams. Verslą taip pat supažindinsime su esamomis paramos priemonėmis, aktualiomis pritrūkus pinigų“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Susitikime bus pristatomos INVEGA administruojamos esamos bei būsimos priemonės: paskolos, garantijos, kompensacijos ir rizikos kapitalo priemonės. Vien per pirmąjį 2022 m. pusmetį INVEGA skyrė beveik 160 mln. eurų finansavimą bei parėmė daugiau kaip 2500 Lietuvos verslų.

Ministrė A. Armonaitė Kaune domėsis vienos didžiausių Vokietijos automobilių dalių gamintojų „Continental“ įmonės Lietuvoje „Continental Automotive Lithuania“ veikla. Ši bendrovė Kauno LEZ įsikūrė dar 2017 metais. Joje dirba apie 670 darbuotojų. „Continental“ iki 2025 m. Lietuvoje planuoja iš viso įdarbinti 1500 žmonių.

Taip pat bus aplankyta stambi tarptautinė IT inovacijų kompanija „TeleSoftas“, kurioje dirba apie 270 žmonių.