BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kauno mokslo ir technologijų parkas turi naują vadovą

Data

2020 11 06

Įvertinimas
0
Nezabitauskas.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kartu su Kauno MTP dalininkais organizuotame vadovo atrankos konkurse, naujuoju Kauno mokslo ir technologijų parko (Kauno MTP) direktoriumi išrinko Paulių Nezabitauską. Jis pakeitė iki šiol beveik penkerius metus organizacijai vadovavusį dr. Vygintą Grinį. Prieš užimdamas šias pareigas P. Nezabitauskas vadovavo Kauno MTP Inovacijų ir verslumo paslaugų departamentui.

Naujasis vadovas turi daugiametės patirties konsultuojant inovatyvias įmones, startuolius, padedant jiems pritraukti Lietuvos ir užsienio rizikos kapitalo įmonių investicijas. Taip pat ilgą laiką dirbo viešųjų ryšių ir rinkodaros srityje, užėmė vadovaujančias pozicijas Lietuvos ir tarptautinėse verslo įmonėse. P. Nezabitauskas aktyvus narys ir akademinėje bendruomenėje – dirbo Kauno technologijos universitete, Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre, strateginės plėtros vadovu, dėsto studentams verslo kūrimo pradmenis Vilniaus universitete. 

P. Nezabitauskas Kauno technologijos universitete įgijo Vadybos mokslo magistro laipsnį, nuolatos kėlė kvalifikaciją įvairiose tarptautiniuose vadybos, inovacijų bei marketingo seminaruose.

Pastaraisiais metais gilinosi į startuolių verslo vystymo programas, metodikas bei kartu su bendradarbiais sukūrė bei išvystė unikalią verslo ir produktų kūrimo pre-akceleravimo programą „Evolut 4.0“. 2018 metais minėtą programą Tarptautinė mokslo ir technologijų parkų asociacija įvertino kaip geriausią sprendimą verslui.