BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Keičiasi ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėjų komanda

Data

2021 08 11

Įvertinimas
7
Eglė.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė atnaujino savo patarėjų komandą.

Šiandien darbą pradėjo nauja ministrės patarėja, kuri atliks atstovės spaudai pareigas. Ja tapo dr. Eglė Girdzijauskaitė, iki šiol dirbusi VILNIUS TECH kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“, kuriame buvo atsakinga už kūrybinių projektų vystymą ir komunikaciją.

Sėkmingiausi projektai, su kuriais dirbo E. Girdzijauskaitė, buvo orientuoti į Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje: „Portalas“ tarp Vilniaus ir Liublino ir Lietuvoje sukurta mažiausia pasaulyje nanoprakartėlė, kuri padovanota Romos popiežiui. Pastarasis projektas pelnė aukščiausius įvertinimus daugelyje reklamos ir rinkodaros konkursų Lietuvoje.

E. Girdzijauskaitė stažavosi ir kaupė patirtį įvairiuose universitetuose Bostone, Milane, Edinburge, Amsterdame, o 2020 m. VILNIUS TECH įgijo socialinių mokslų srities daktaro laipsnį. 2014–2017 m. dėstė VILNIUS TECH Verslo vadybos fakultete.

Ministrės komandą taip pat papildė buvęs žurnalistas Martynas Čerkauskas, kuris ministrei patarinės strateginės komunikacijos klausimais. M. Čerkauskas anksčiau yra dirbęs dienraščiuose „Lietuvos rytas“, „Lietuvos žinios“ bei lrytas.lt naujienų portale, taip pat vadovavo bendrovės „Lietuvos dujų tiekimas“ komunikacijai, dirbo viešųjų ryšių bendrovėje „Publicum“.

„Džiaugiuosi sulaukęs ministrės kvietimo prisijungti prie jos komandos. Gyvename ypatingu laiku, todėl norėčiau, kad mano patirtis ir atsakingas darbas būtų naudingi šaliai“, – sakė M. Čerkauskas.