BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ketvirtąja ekonomikos ir inovacijų viceministre tampa Ieva Valeškaitė

Data

2021 05 07

Įvertinimas
1
Valeškaitė. profile.jpg
Nuotrauka iš asmeninio albumo

Ekonomikos ir inovacijos ministrės Aušrinės Armonaitės viceministrų komandą papildo ekonomistė Ieva Valeškaitė, iki šio ėjusi ministrės patarėjos pareigas. I. Valeškaitė kuruos geresnį reguliavimą ir verslo priežiūrą, verslo mokestinę aplinką, taip pat jai pavesta užduotis ministerijoje sukurti ekonominės analizės padalinį, kurio šioje įstaigoje iki šiol nebuvo.

Viceministrė turi 10 metų darbo patirtį ekonominės politikos analizės, verslo reguliavimo ir mokesčių srityse, yra įgyvendinusi mokesčių  projektus Lietuvos ir užsienio šalių nevyriausybiniame sektoriuje. 33 metų I. Valeškaitė penkerius metus dirbo Laisvosios rinkos institute vyresniąja politikos eksperte –  kuravo projektus, susijusius su verslo aplinkos gerinimu, teisėkūros kokybės ir mokesčių sistemos skaidrumo didinimu ir paprastesniu mokesčių administravimu. 2012–2015 metais ji dirbo Vyriausybės kanceliarijos Užsienio ir Europos Sąjungos reikalų skyriuje.  

I. Valeškaitė yra baigusi dviejų bakalauro krypčių studijas – tarptautinės ekonomikos ir politikos mokslų, taip pat taikomosios makroekonomikos magistro studijas Vilniaus universitete. I. Valeškaitė moka anglų, rusų kalbas.