BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konkurse į Inovacijų agentūros vadovus siekia dalyvauti 29 kandidatai

Data

2022 04 27

Įvertinimas
0
IA svetainei.png

Paskelbus konkursą į naujos Inovacijų agentūros direktoriaus pareigas, gauti 29 kandidatų prašymai.   

„Labai džiugu, kad konkursas sulaukė tokio didelio susidomėjimo ir turime tiek daug norinčiųjų stoti prie Inovacijų agentūros vairo. Netrukus pradėsime atrankos procedūras, tikimės, kad išrinktas vadovas padės mums įgyvendinti tikslą – sukurti stiprų viešojo sektoriaus „vienaragį“ ir prisidės kuriant šalies proveržį“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Kandidatams buvo keliami reikalavimai turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bent penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti anglų kalbą C1 lygiu, išmanyti inovacijų sistemą, technologijų ir inovacijų plėtros tendencijas, ekonominę politiką, verslo situaciją ir poreikius.

Visos gautos paraiškos vertinamos pagal kandidatų atitiktį nustatytiems reikalavimams. Planuojama, kad atrankos komisijos posėdis įvyks iki gegužės 25 d.

Balandžio mėn. pradžioje pradėjusi veiklą Inovacijų agentūra yra atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose. Agentūra rūpinsis verslumo, eksporto ir inovacijų skatinimo paslaugų verslui teikimu, administruos įvairias paramos verslui priemones, kurių bendra vertė per artimiausius kelerius metus viršys 500 mln. Eur.

Didinant eksportą ir konkurencingumą, daug dėmesio bus skiriama Lietuvos įmonių tarptautiškumui skatinti, eksporto kompetencijoms didinti, naujų kontaktų paieškai ir partnerių tinklo plėtrai, eksporto rinkų diversifikacijai. Į eksporto skatinimą iki 2030 m. planuojama investuoti daugiau kaip 80 mln. Eur.

Agentūroje dirbs daugiau kaip 300 darbuotojų, ji taip pat turės regioninius padalinius 13-oje Lietuvos miestų.

Inovacijų agentūra įkurta agentūros „Versli Lietuva“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) pagrindu bei konsoliduojant Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vykdytas inovacinės veiklos funkcijas.