BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečia susipažinti su Kauno Aleksoto inovacijų pramonės parko projektu

Data

2020 10 30

Įvertinimas
0
Kaunas.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia visuomenę susipažinti su Kaune numatomu plėtoti Aleksoto inovacijų pramonės parko projektu, kuriam Vyriausybės parengtu nutarimu ketinama suteikti valstybei svarbaus projekto statusą. Šio projekto iniciatorė – Ekonomikos ir inovacijų ministerija, vykdytoja – Kauno miesto savivaldybės administracija.  

Įgyvendinant projektą siekiama įsteigti ir išplėtoti valstybės svarbos Kauno Aleksoto inovacijų pramonės parką, kuris  didintų šalies ūkio konkurencingumą, kurtų naujas darbo vietas, skatintų Europos Sąjungos standartus ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkančią veiklą pramonės bei paslaugų srityse.  

Įgyvendinant projektą iki 2046 m. numatoma pritraukti ne mažiau 90 mln. eurų privataus kapitalo investicijų,  sukurti ne mažiau kaip 1100 ilgalaikių darbo vietų, užtikrinti, kad naujų ilgalaikių darbo vietų vidutinis darbo užmokestis būtų ne mažiau kaip 1,2 karto didesnis nei Kauno miesto savivaldybės vidutinis darbo užmokestis. Taip pat numatoma sukurti ne mažiau 142 naujų ilgalaikių tyrėjų darbo vietų, įkurti 3 mokslo ir studijų institucijų filialus, įrengti ir įveiklinti 1 verslo inkubatorių.  

Susipažinti su parengtu projektu ir pateikti pasiūlymus galima iki 2020 m. lapkričio 5 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos internetiniame puslapyje https://eimin.lrv.lt/lt/skelbimai-1/kiti-skelbimai  bei Kauno miesto savivaldybės internetiniame puslapyje www.kaunas.lt.  

Pasiūlymus galima teikti nurodytais atsakingų asmenų kontaktais:  Ekonomikos ir inovacijų  ministerijos Ekonomikos plėtros departamento vyresnioji patarėja Gina Jaugielavičienė, tel. (8 706) 64840, el. paštas: gina.jaugielaviciene@eimin.lt.  

Atsakingas asmuo Kauno miesto savivaldybės administracijoje – Kristina Staniūtė tel. (8 37) 42 29 83, el. paštas: kristina.staniute@kaunas.lt.