BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečiame dalyvauti Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros koncepcijos pristatymo renginyje

Data

2022 07 05

Įvertinimas
0
FB header_Kosmosas.jpg

Liepos 11 dieną kviečiame verslo, mokslo, viešojo sektoriaus ir visuomenės atstovus dalyvauti Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros koncepcijos pristatymo renginyje.

Renginio metu Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė su komanda bei Europos ir Lietuvos kosmoso sektoriaus ekspertai susirinkusiuosius supažindins su svarbiausiais Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros tikslais.

Pristatyme pirmieji galėsite sužinoti, kaip verslas, viešasis sektorius ir visuomenė galėtų pasinaudoti kosmoso srities technologijų teikiamomis galimybėmis bei diegti inovatyvius sprendimus.

Siekiant plėtoti kosmoso srities technologijas ir skatinti Lietuvos verslą, ypač svarbu plėtoti tarptautinį Lietuvos bendradarbiavimą kosmoso srityje. Todėl turime skatinti Lietuvos kosmoso sektorių įsitraukti į tarptautinius tinklus. Lietuvos kosmoso pramonė gali sėkmingai dalyvauti tiek Europos kosmoso agentūros, tiek kitų tarptautinių programų kosmoso srities veikloje.

Renginyje bus galima sužinoti tolesnius Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros tikslus bei iniciatyvas. Be to, tai puiki galimybė pabendrauti su Lietuvos kosmoso sektoriaus politikos formuotojais, ekspertais ir entuziastais, tiek ir su Europos kosmoso agentūros atstovais bei aptarti galimas bendradarbiavimo kryptis.

Renginys vyks: liepos 11 dieną (pirmadienį) Visorių informacinių technologijų parke (Mokslininkų g. 6B, Vilnius).

RSVP iki liepos 7 d. el. paštu [email protected]