BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečiame įmones dalyvauti Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose

Data

2014 04 08

Įvertinimas
0
18031362.jpg

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio ir Aplinkos apsaugos ministerijomis bei socialiniais partneriais jau septintą kartą skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2013 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

Šiemet įmonėms, pageidaujančioms dalyvauti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse, buvo supaprastintas paraiškų teikimo procesas: nuo šiol paraiškas reikia siųsti elektroniniu paštu, taip pat įtvirtinta, kad kiekvienais metais gali būti nustatoma papildomų nominacijų, patikslintas balų skyrimas.

Kviečiame visas įmones nepraleisti progos ir dalyvauti Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose – socialiai atsakingas verslas – patikimos ateities garantas! Laukiame Jūsų paraiškų dalyvauti konkurse, kurias (DOC ir PDF formatais) galite siųsti elektroniniu paštu, adresu [email protected] iki 2014 m. balandžio 27 dienos imtinai.

Paraiškų vertinimo kriterijai nepasikeitė, tačiau didžiausias balų skaičius už nustatytus kriterijus skiriasi nuo 3 iki 5, taip pat pagal kiekvieną paraiškų vertinimo kriterijų įvertinami įmonėje nustatyti pagrindiniai įmonių socialinės atsakomybės elementai, pažanga už praėjusius kalendorinius metus ir pažangios praktikos pavyzdžiai.

Paraiškas vertina komisija, sudaroma socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu iš Socialinės apsaugos ir darbo, Ūkio ir Aplinkos ministerijų bei Trišalėje taryboje atstovaujančių darbuotojų ir darbdavių organizacijų atstovų, turinčių žinių, patirties ir gebėjimų įvertinti įmonių socialinės atsakomybės veiklas.

Atsižvelgiant į tai, kad visuotinės sveikos gyvensenos realizavimas – vienas didžiausių iššūkių kiekvienai valstybei, o šiame procese itin svarbus vaidmuo tenka darbdaviui, 2014 m. organizuojant Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą už įmonių pažangą 2013-aisias, buvo nuspręsta įteikti papildomus apdovanojimus už Sveikatingumo metų prioritetų įgyvendinimą.

NAVA nominacijos – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ – tradiciškai skirstomos į smulkesnes kategorijas: labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės, didelės šalies įmonės ir tarptautinės įmonės ar jų filialai / atstovybės, veikiančios Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Detalesnę informaciją, paraiškos formas ir ankstesnių metų nugalėtojus rasite čia: http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html