BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečiame teikti pasiūlymus dėl misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų temų

Data

2021 08 12

Įvertinimas
0
2202167_7c50a1d5b24ececb7f73b57039df6cbc.jpg

Vyriausybės kanceliarija kartu su Ekonomikos ir inovacijų  bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijomis organizuoja viešąją konsultaciją ir kviečia teikti pasiūlymus dėl galimų misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų temų.

Misijomis grįsta mokslo ir inovacijų programa – tai visuma veiksmų, kuriais siekiama per nustatytą laiką, pasitelkiant mokslą ir inovacijas, pasiekti plataus užmojo, įkvepiantį ir išmatuojamą tikslą, kurio įgyvendinimas turėtų teigiamą poveikį visuomenei, jos gyvenimo kokybei, visuomeniniams santykiams.

Konsultacijos rezultatai bus panaudoti sudarant galimų misijų temų sąrašą ir atrenkant tas misijų temas, kurias įgyvendinti tikslinga kviesti mokslo ir verslo konsorciumus, teikiant konkrečius projektinius pasiūlymus.

Pasiūlymus galima teikti el. paštu iki rugsėjo 6 d. (imtinai). Pasiūlymų pildymo formą ir daugiau informacijos galite rasti čia.

Rugsėjo 1–6 dienomis numatoma apskritojo stalo diskusija, skirta galimoms misijų temoms aptarti.

Konsultacijoje kviečiami dalyvauti Vyriausybės socialiniai ekonominiai partneriai, mokslo bendruomenės, verslo atstovai, nevyriausybinio sektoriaus atstovai, aktyvūs visuomenės nariai. Prašome teikti pasiūlymus dėl galimų misijų temų – šiuo metu aktualių visuomenės iššūkių.

Kontaktiniai asmenys: švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja Rasa Kulvietienė (el. p. [email protected], tel. 8 647 31 966) ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Verslo ir mokslo bendradarbiavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Paulius Kamaitis (el. p. [email protected], tel. 8 656 65 151).