BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos projektas nugalėjo Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose

Data

2014 10 03

Įvertinimas
0
Laimetojai1.jpg

Lietuvos atstovų UAB „App Camp“ projektas „Mobiliųjų aplikacijų laboratorija“ nugalėjo Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose kategorijoje „Verslumo dvasios skatinimas“. Nugalėtoją išrinko Europos Komisijos (EK) sudaryta Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vertinimo komisija ir paskelbė vakar Neapolyje (Italija) per vykusią apdovanojimų ceremoniją.

Pasak ūkio ministro Evaldo Gusto, tarptautinės komisijos įvertinimas ir Lietuvos projekto pripažinimas dar kartą patvirtina, kad turime potencialo kurti ir įgyvendinti perspektyvius verslumo projektus, bendram darbui suburdami įvairių sričių atstovus. Džiaugiamės UAB „App Camp“ laimėjimu ir kviečiame kitus išdrįsti pristatyti savo pasiekimus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, nes tai puiki galimybė tapti žinomam, užmegzti naudingų ryšių.

UAB „App Camp“ 2012 m. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete atidarė pirmąją Mobiliųjų aplikacijų laboratoriją, siekdama suvienyti akademinę ir verslo bendruomenę, įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai, kurti novatoriškus vertę teikiančius mobiliuosius sprendimus. Mobiliųjų aplikacijų laboratorijos – penkios keturiuose Lietuvos universitetuose esančios fizinės erdvės, kuriose yra 100 darbo vietų. Šios erdvės skatina studentus kurti naujus sprendimus mobiliųjų aplikacijų srityje.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nugalėtojai buvo renkami iš 33 Europos Sąjungos valstybių narių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų šiose nominacijose: „Verslumo dvasios skatinimas“, „Investicijos į įgūdžius“, „Verslo aplinkos gerinimas“, „Verslo tarptautinės plėtros skatinimas“, „Atsakingas verslas“ ir „Žaliųjų“ rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas“. Taip pat specialus prizas įteiktas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą.
 
Nominantus atrinkusią Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vertinimo komisiją sudarė po vieną mokslo institucijų, verslo organizacijų atstovą, pirmąjį ir antrąjį šių metų pusmetį Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančių valstybių (Graikijos ir Italijos) narių atstovai, taip pat du nuolatiniai Europos Komisijos nariai iš Įmonių ir pramonės generalinio direktorato ir Regionų komiteto.
 
Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais įvertinamos sėkmingiausios verslumo ir verslininkystės iniciatyvos Europoje, plečiama verslumo samprata, skatinama palankių verslo sąlygų kūrimo politika. Šiuos apdovanojimus Europos Komisija teikia nuo 2005 metų.