BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos projektas – tarp nominantų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose

Data

2014 07 31

Įvertinimas
0
versloaplinkaiStock_000006849420XSmall.jpg

Europos Komisijos sudaryta Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vertinimo komisija nusprendė, kad Lietuvos atstovų UAB „App Camp“ projektas „Mobiliųjų aplikacijų laboratorija“ pateko tarp keturių nominantų kategorijoje „Verslumo dvasios skatinimas“.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nugalėtojai bus renkami iš 33 Europos Sąjungos valstybių narių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų šiose nominacijose: „Verslumo dvasios skatinimas“, „Investicijos į įgūdžius“, „Verslo aplinkos gerinimas“, „Verslo tarptautinės plėtros skatinimas“, „Atsakingas verslas“ ir „Žaliųjų“ rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas“. Taip pat specialus prizas bus įteiktas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą. Nugalėtojai bus apdovanoti 2014 m. spalio 2 dieną Neapolyje (Italijoje) vyksiančioje ceremonijoje.

Nominantus atrinkusią Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vertinimo komisiją sudarė po vieną mokslo institucijų, verslo organizacijų atstovą, pirmąjį ir antrąjį šių metų pusmetį Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančių valstybių (Graikijos ir Italijos) narių atstovai, taip pat du nuolatiniai Europos Komisijos nariai iš Įmonių ir pramonės generalinio direktorato ir Regionų komiteto.

UAB „App Camp“ 2012 m. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete atidarė pirmąją Mobiliųjų aplikacijų laboratoriją, siekdama suvienyti akademinę ir verslo bendruomenę, įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai, kurti novatoriškus vertę teikiančius mobiliuosius sprendimus. Mobiliųjų aplikacijų laboratorijos – 5 fizinės erdvės, kuriose yra 100 darbo vietų, keturiuose Lietuvos universitetuose, skatinančios studentus kurti naujus sprendimus mobiliųjų aplikacijų srityje. Dėmesio sulaukusi iniciatyva „Išmani moteris“ – tai moterų bendruomenė, kurianti realų verslą. Bendruomenė vienija moteris, kurios galbūt ir nėra technologijų specialistės, tačiau puikiai suvokia, kad išmanumas verslui suteikia ypatingą pranašumą. Projekte dalyvavo per 600 moterų, jos sugeneravo 75 naujas verslo idėjas ir išvystė 8 naujus verslus.