BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministerija kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl Kauno savivaldybės pirkimų

Data

2022 03 22

Įvertinimas
0
20824336.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą su prašymu įvertinti Kauno miesto savivaldybės statybos darbų viešuosius pirkimus.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo kyšininkavimo Kauno miesto savivaldybėje, sudarant ir administruojant darbų pirkimo sutartis, labai kenkia pasitikėjimui viešaisiais pirkimais. Dėl to prašome Viešųjų pirkimų tarnybos išsiaiškinti, kokios priežastys lėmė tokio masto pažeidimus“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.  

Pasak V. Jurgučio, toks tarnybos vertinimas padėtų nustatyti, ar įvykdytiems pažeidimams buvo sudarytos palankios sąlygos dėl viešųjų pirkimų reguliavimo trūkumų. Atitinkamai būtų imtasi priemonių tobulinant Viešųjų pirkimų įstatymą.