BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Minske įkurtas Lietuvos verslininkų klubas

Data

2009 12 18

Įvertinimas
0

Šią savaitę, gruodžio 16 d., Lietuvos ambasadoje Minske buvo įkurtas Verslo klubas, kuris suvienys Baltarusijoje dirbančius Lietuvos verslininkus.

„Šis klubas padės sekti verslo tendencijas šioje šalyje, išsiaiškinti kliūtis verslui ir jų šalinimo kelius, aptarti aktualius klausimus bei problemas, su kuriomis verslininkai susiduria dirbdami Baltarusijos rinkoje“, – sako Ūkio ministerijos komercijos atašė Baltarusijoje Edvinas Kaminskas.

Verslo klubas įsteigtas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos, Lietuvos Respublikos ambasados Baltarusijoje bei Baltarusijos rinkoje dirbančių Lietuvos verslininkų iniciatyva.

Verslo klubo steigimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Šarūnas Adomavičius, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Baltarusijoje Edminas Bagdonas ir komercijos atašė Baltarusijos Respublikoje Edvinas Kaminskas.

Sveikindamas susirinkusius Lietuvos verslininkus, viceministras Šarūnas Adomavičius pabrėžė, kad Lietuvos diplomatinės tarybos prioritetinis uždavinys yra ekonominė diplomatija, ir pažymėjo, kad verslininkų veikla ypač svarbi. Ambasadorius E. Bagdonas akcentavo, kad sėkmingos Verslo klubo veiklos garantu turėtų tapti nuolatinis steigėjų ryšys, atvira ir produktyvi diskusija.

Baltarusija tarp kitų prekybos partnerių 2008 m. pagal prekybos apyvartą buvo 11, eksportą – 9, o importą – 16 vietoje.