BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Nuo pirmadienio duris galės atverti restoranai

Data

2020 05 13

Įvertinimas
0
kitchen-731351_960_720.jpg

Trečiadienį Vyriausybė dar kartą peržiūrėjo karantino sąlygas ir leido nuo gegužės 18 dienos veiklą atnaujinti visoms viešojo maitinimo įstaigoms, naktiniams klubams ir lošimo namams.

Nuo kito pirmadienio, užtikrinusios saugos ir klientų srautų ribojimo reikalavimus, duris galės atverti kavinės, restoranai, barai ir kitos viešojo maitinimo įstaigos, taip pat naktiniai klubai ir kitos pasilinksminimo vietos, lošimo namai (kazino) ir lošimo automatų salonai.

Visų šių įstaigų darbo laikas bus ribojamas nuo 8 iki 22 valandos. Darbo laiko ribojimas netaikomas maisto išsinešimui, pristatymui, taip pat lauko kavinėms ir restoranams.

Nuo kito pirmadienio taip pat bus leidžiami laisvalaikio užsiėmimai ir pramogos lauke didesnėms grupėms  - iki 5 asmenų (buvo iki 2), taip pat leista organizuoti ekskursijas.

Kiek vėliau, nuo gegužės 30 dienos, veiklą galės atnaujinti sveikatinimo paslaugų centrai, teikiantys poilsio paslaugas.

COVID-19 valdymo priemones viešojo maitinimo įstaigoms rasite čia.