BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Parengtas Nacionalinės Lisabonos strategijos projektas

Data

2005 09 28

Įvertinimas
0

Ūkio ministerija š.m. rugsėjo 30 d., penktadienį, viešbutyje "Reval Hotel Lietuva" rengia konferenciją "Nacionalinė Lisabonos strategijos įgyvendinimo programa – kelias į ekonomikos augimą ir užimtumą". Konferencija užbaigs Nacionalinės strategijos projekto rengimo procesą. Nacionalinės Lisabonos strategijos projektą Ūkio ministerija Vyriausybei teiks kitą savaitę.

Konferencijos metu drauge su ekonominiais ir socialiniais partneriais, visuomenės veikėjais ir ekspertais viešai bus aptariamas Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos projektas. Konferencijos dalyvius sveikins Ministras Pirmininkas A.M.Brazauskas, ūkio ministras K.Daukšys. Pranešimus skaitys valstybės institucijų ir verslo asocijuotų struktūrų atstovai, analitikai.

Įgyvendindama partnerytės principą ir siekdama kuo platesnių diskusijų dėl rengiamų reformų Ūkio ministerija inicijavo konsultacijas su ekonominiais ir socialiniais partneriais, suinteresuotomis pusėmis ir rengė atviras diskusijas darbo grupėse, Lietuvos dienraš