BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskelbtas aukcionas Lietuvos inovacijų centro dalininko teisėms įsigyti

Data

2022 08 25

Įvertinimas
0
gavel-3577060__340.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė viešą aukcioną viešosios įstaigos Lietuvos inovacijų centro (LIC) dalininko teisėms įsigyti.

„Kaip ilgamečiai dalininkai tikimės, kad LIC išliks svarbiu elementu Lietuvos ir Europos inovacijų paramos sistemoje – tęs veiklą kaip inovacijų konsultavimo paslaugų teikėjas ir prisidės prie šalies inovacijų ekosistemos stiprinimo. Neabejojame, kad aukcionas bus sėkmingas ir teises įsigis nauji stiprūs dalininkai, kurie turės užtikrinti įvairių projektų tęstinumą. Projektams vykdyti penkerius metus kasmet gali prireikti iki 300 tūkst. eurų papildomų investicijų“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė.

Aukcionas rengiamas pagal liepos mėnesį Vyriausybės priimtą sprendimą parduoti valstybei priklausančias dalininko teises. Iš dalininkų pasitraukus Ekonomikos ir inovacijų ministerijai ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, LIC dalininke išliks Lietuvos pramonininkų konfederacija, prie kurios prisijungs aukcioną laimėjęs dalyvis.

Aukcionas vykdomas tęsiant Ekonomikos ir inovacijų ministerijos reformą inovacijų srityje. Vienas reformos tikslų – panaikinti  inovacinės veiklos skatinimo fragmentaciją, paskyrus vieną už inovacijų plėtrą atsakingą instituciją. Siekiant minėto tikslo, šių metų balandį įsteigta viešoji įstaiga Inovacijų agentūra, kuri įkurta Lietuvos verslo paramos agentūros ir VšĮ „Versli Lietuva“ pagrindu bei konsolidavus Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atliekamas inovacinės veiklos funkcijas.