BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskirta ūkio ministro patarėja

Data

2017 01 09

Įvertinimas
0
viesiejipirkimaiividinissmallStock_000016005043Small.jpg

Šiandien darbą pradėjo ūkio ministro patarėja Jolita Gumaniukienė. Ji kuruos valstybės valdomų įmonių ir verslo aplinkos gerinimo klausimus.

46 metų J. Gumaniukienė iki šiol ėjo Jonavos rajono savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjo pareigas. Ji taip pat yra dirbusi Šiaulių bei Ūkio bankuose.

J. Gumaniukienė Kauno technologijos universitete įgijusi viešojo administravimo magistro laipsnį ir baigusi chemijos inžinerijos bakalauro studijas.

Ūkio ministro patarėjais nuo 2016 m. gruodžio mėnesio taip pat dirba Sergejus Tichomirovas ir Mindaugas Janulionis. S. Tichomirovas kuruoja prekių ir paslaugų reklamos, Europos Sąjungos vidaus rinkos politiką, M. Janulionis pataria viešųjų ryšių ir tarptautiniais klausimais.