BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskirtas ūkio ministro V. Sinkevičiaus patarėjas ryšiams su visuomene

Data

2017 12 08

Įvertinimas
0
Jurgelion.jpg

Ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus patarėju ryšiams su visuomene paskirtas 28 metų  Egidijus Jurgelionis.

Jis prieš tai  dvejus metus dirbo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovu spaudai. E. Jurgelionis taip pat yra dirbęs projektų vadovu ryšių su visuomene agentūroje, kūrybininku interneto rinkodaros agentūroje, kaip laisvai samdomas žurnalistas bendradarbiavo su dienraščiu „Verslo žinios“, žurnalais „Verslo klasė“, „Veidas“ ir  kt.

E. Jurgelionis Vilniaus universitete yra baigęs Žurnalistikos bakalauro studijas, taip pat Literatūros antropologijos ir kultūros magistro studijas.

Nuo 2008 metų E. Jurgelionis atlieka karinę tarnybą Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgose (pratybos vyksta savaitgaliais ir atostogų dienomis). 2015 metais jis apdovanotas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų medaliu „Už pavyzdingą kario savanorio tarnybą“.