BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskirtas Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos vadovas

Data

2014 08 12

Įvertinimas
0

Šiandien, rugpjūčio 12 d., ūkio ministras Evaldas Gustas pasirašė įsakymą, kuriuo Renaldas Čiužas paskirtas į Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos (VNMPI) vadovo pareigas. Darbą Valstybinėje ne maisto produktų inspekcijoje R. Čiužas pradės šių metų rugpjūčio 19 dieną.

Šių metų liepos 28 dieną R. Čiužas laimėjo konkursą eiti VNMPI vadovo pareigas. Konkurse dalyvavo 5 kandidatai.

Naujasis VNMPI vadovas nuo 2012 metų dirbo Socialinės komunikacijos instituto direktoriumi. 2011 metais jis buvo Socialinių ligų tyrimų centro direktorius, 2010–2011 m. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Kompetencijos tobulinimo centro vedėjas, 2009–2010 m. UAB „Kauno Grūda“ Vilniaus filialo direktorius.

R. Čiužas turi socialinių mokslų daktaro laipsnį, kurį įgijo Kauno technologijos universitete. VNMPI vadovas moka anglų, rusų, lenkų ir prancūzų kalbas.

VNMPI siekia apsaugoti šalies rinką ir piliečius nuo pavojingų ir netinkamos kokybės ne maisto produktų vykdydama rinkos priežiūrą ir gindama vartotojų teises. VNMPI strateginis tikslas – užtikrinti efektyvią ne maisto produktų rinkos priežiūrą, suderintą su Europos Sąjungos teise.