BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbų pirkimai per CPO LT elektroninį katalogą įsibėgėja

Data

2014 10 27

Įvertinimas
0
21491700.jpg

Ūkio ministerija informuoja, kad per viešosios įstaigos CPO LT elektroninį katalogą nuo 2013 m. balandžio mėn. jau įvykdyta daugiau nei 620 pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbų pirkimų, kurių pagrindiniai užsakovai yra daugiabučių namų savininkų bendrijos ir projektų administratoriai.

Pasak ūkio viceministrės Rasos Noreikienės, nuo pat dalyvavimo Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje pradžios Ūkio ministerija kartu su viešąja įstaiga CPO LT siekė daugiabučių namų savininkų bendrijoms ir projektų administratoriams sudaryti galimybę pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbus įsigyti skaidriai, greitai ir efektyviausiu būdu. Siekiant šio tikslo, bendradarbiaujama su Aplinkos ministerija, Būsto energijos taupymo agentūra, Lietuvos statybininkų asociacija, analizuojamos daugiabučių namų savininkų bendrijų, rangovų ir kitų suinteresuotų subjektų pastabos ir pasiūlymai dėl CPO LT elektroninio katalogo tobulinimo ir plėtros.

„Galime džiaugtis, kad šio bendradarbiavimo rezultatas akivaizdus – CPO LT elektroninis katalogas tapo pagrindiniu įrankiu, padedančia daugiabučių namų savininkų bendrijoms ir projektų administratoriams vykdyti jiems reikalingų pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbų ir paslaugų pirkimus, – pabrėžia R. Noreikienė. – Svarbu pažymėti ir tai, kad statybos darbai per CPO LT elektroninį katalogą įsigyjami vidutiniškai 6 procentais pigiau, nei planuota, ir jau sutaupyta daugiau nei 25 mln. Lt nuo planuotų biudžetų. Per mėnesį įsigyjama atnaujinimo (modernizavimo) darbų vidutiniškai 50 pastatų. Bendra statybos darbų per CPO LT elektroninį katalogą vertė jau viršija 440 mln. Lt.“

Šiuo metu per CPO LT elektroninį katalogą galima įsigyti visas paslaugas ir darbus, reikalingus daugiabučių namų atnaujinimui (modernizavimui) vykdyti, – bendruosius ir specialiuosius rangos darbus su projektavimu ir be jo, techninę priežiūrą, techninio projekto ekspertizę, investicinius planus, energetinio naudingumo sertifikatus, energijos vartojimo auditų parengimo paslaugas.