BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Patikslintas valstybei svarbių ekonominių projektų sąrašas

Data

2017 12 20

Įvertinimas
0
teisineiStock_000014459465Small.jpg

Vyriausybės pasitarime nutarta, kokiems projektams bus siūloma naikinti valstybei svarbaus ekonominio projekto statusą ir kuriems tikslinga šį statusą išlaikyti. Tokį statusą nuspręsta naikinti 2 jau baigtiems įgyvendinti projektams ir 22 toks statusas išliks nepakitęs.

Apibendrinus 6 ministerijų detalius paaiškinimus apie valstybei svarbių ekonominių projektų įgyvendinimą, nuspręsta šį statusą panaikinti dviem energetikos projektams: suskystintų gamtinių dujų terminalo projektui ir magistralinio dujotiekio Klaipėda–Kuršėnai plėtros projektui. Šie projektai jau baigti įgyvendinti ir jiems toks statusas nebereikalingas.

Atsakingoms ministerijoms, kuruojančioms šiuos projektus, pavesta iki 2018 m. vasario 1 d. pateikti Vyriausybei šių projektų statuso panaikinimo sprendimą, kartu pateikti projekto įgyvendinimą pagrindžiančius dokumentus.

Dar keturiems valstybei svarbiems ekonominiams projektams (Šiaulių apskrities ligoninės moters ir vaiko klinikos statybos projektas, Klaipėdos daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso projektas, Ledo rūmų Elektrėnuose plėtros projektas ir Lietuvos žiemos sporto centro Ignalinoje plėtros ir modernizavimo projektas) Vyriausybė nusprendė šį statusą panaikinti š. m. gruodžio 18 dieną.

5 valstybei svarbūs ekonominiai projektai yra baigiami įgyvendinti, todėl ar reikia pratęsti statusą, bus svarstoma 2018 metais. Taip pat nutarta, kad 17 valstybei svarbių ekonominių projektų įgyvendinama tinkamai ir toks statusas jiems vis dar reikalingas.

Vyriausybės sprendimas priimtas, atsižvelgiant į ministerijų, kurioms pagal ministrams pavestas valdymo sritis priskirtini valstybei svarbūs ekonominiai projektai, gautus detalius paaiškinimus. Informaciją teikė Energetikos ministerija, Finansų ministerija, Susisiekimo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Vidaus reikalų ministerija ir Ūkio ministerija.