BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pradedamos viešos konsultacijos dėl skaitmeninių paslaugų internete

Data

2021 01 28

Įvertinimas
0
monitor-1307227_1920.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pradėjo viešąsias konsultacijas dėl Europos Komisijos 2020 m. pabaigoje paskelbto Skaitmeninių paslaugų akto (angl. Digital Services Act) pasiūlymo. Šiuo reglamentu siekiama labiau sureguliuoti skaitmenines tarpininkavimo paslaugas teikiančio verslo veiklą, kad internete būtų kuo mažiau nelegalaus turinio, prekių bei paslaugų, tokių verslų veikla būtų skaidresnė, o konkurencija aktyvesnė.  

Priėmus reglamentą, bus nustatomi įvairūs nauji įpareigojimai internetinėms parduotuvėms, svetainių talpinimo (angl. hosting) paslaugoms, interneto platformoms. Šie pakeitimai turės tiesioginę įtaką skaitmenines paslaugas teikiantiems verslams.

Skaitmeninių paslaugų akto pasiūlymą bei jį lydinčius dokumentus galima rasti čia:

Https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/proposal-regulation-european-parliament-and-council-single-market-digital-services-digital

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama visapusiškai įvertinti reglamento poveikį skaitmeninių paslaugų sektoriui ir joje veikiančioms įmonėms, kviečia verslą iki 2021 m. vasario 12 d. užpildyti klausimyną ir taip prisidėti prie Lietuvos pozicijos formavimo. Atsakymai nebus viešinami ar atskleidžiami tretiesiems asmenims.  

Klausimyną galima rasti čia: www.manoapklausa.lt/apklausa/1251674881/  

Iškilus neaiškumams ar klausimams, prašome kreiptis šiais kontaktais: [email protected], tel. nr.: +37064132201.