BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prailgintas darbo užmokesčio kompensavimo laikotarpis

Data

2020 04 07

Įvertinimas
0
money-2696233_960_720.jpg

Informuojame, kad nuo 2020 m. balandžio 6 d. lengvatinių paskolų pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ gavėjams, pasinaudojusiems darbo užmokesčio išlaidų kompensacija, 6 mėnesiais prailgintas projektų kompensavimo laikotarpis.

Įvertinus dabartinę situaciją dėl viruso COVID-19, nuspręsta palengvinti jauno verslo įsitvirtinimą rinkoje ir visoms galiojančios dotacijos sutartims taikyti 18 mėnesių kompensavimo laikotarpį, vietoj anksčiau numatytų 12 mėnesių laikotarpio. Priemonė gerokai ilgiau leis gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už pagal darbo sutartis įdarbintus žmones, jei šiems mokamas ne mažesnis nei minimalus darbo užmokestis. Ši sąlyga taip pat galios ir naujai pasirašomoms sutartims.

Kaip ir iki šiol, priemonė palengvins smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) paskolų gavėjų įsitvirtinimą rinkoje, ypač pradinėje savarankiškos veiklos stadijoje ir skatins kurti naujas darbo vietas bei išlaikyti esamas.

Nuo balandžio 1 d. darbo užmokesčio kompensacijos iš Europos socialinio fondo lėšų bus mokamos kas mėnesį. Kompensacijas įmonėms moka UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA).

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ – LR Vyriausybės įkurta nacionalinė plėtros įstaiga, skirta padėti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams gauti reikiamo finansavimo. Institucijos misija yra skatinti Lietuvos verslo augimą ir konkurencingumą: jos suteikiamos garantijos padeda išspręsti nepakankamo ar nepatrauklaus finansų įstaigoms užstato problemą, administruojamos lengvatinės paskolos, visuotinės dotacijos bei rizikos kapitalo priemonės palengvina priėjimą prie finansavimo šaltinių.