BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prasideda renginių ciklas verslui „Inovacijų dienos“

Data

2015 11 20

Įvertinimas
0
Ateikite į Inovacijų seminarus
Ateikite į Inovacijų seminarus

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra pristato renginių ciklą verslui „Inovacijų dienos“, kuris vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Renginių ciklo „Inovacijų dienos“ metu siekiama paskatinti verslo susidomėjimą mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų paramos (MTEPI) priemonėmis, paraginti plėtoti verslo ir mokslo partnerystę, naujų idėjų paieškas ir dalyvavimą bendruose projektuose.

Planuojama, jog į pirmąjį renginį „Inovacijų pusryčiai“ startuosiantį  lapkričio 20  d. Kaune, Santakos slėnyje, susirinks daugiau kaip 80 dalyvių.

Seminarų metu bus pristatomos aktualios verslui programos ir priemonės, susijusios su 2014-2020 m. Europos Sąjungos investicijų periodu. Verslas bus informuojamas apie naujas Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemones „Inovaciniai čekiai“ ir „Inopatentas LT“, kurioms kvietimus teikti paraiškas numatoma skelbti 2016 metais, taip pat apie kitas Europos Sąjungos programas, skatinančias tarptautinę partnerystę ir inovacijų kūrimą („HORIZONAS 2020“, „EUREKA“, „EUROSTARS“ ir kt).

Lapkričio 26 d. Vilniuje vyksiančio seminaro metu bus įmonėms, sėkmingai pasinaudojusioms, taigi užtikrinusioms rezultatyvų darbų tęstinumą, Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemone „Inočekiai LT“, bus įteiktos padėkos. Taip pat bus įteiktas prizas Europos palydovinės navigacijos konkurso „Galileo Masters“ Lietuvos regiono nugalėtojui.

Seminaruose bus skatinamas verslo, mokslo ir valstybinio aparato tarpusavio dialogas, skatinamos  diskusijos, pagal poreikį bus organizuojamos individualios konsultacijos intelektinės nuosavybės, MTEP veiklų deklaravimo ir kitais aktualiais klausimais.

Renginiai vyks: lapkričio 20 d. Kaune, Santakos slėnyje (K.Baršausko g. 59, B korpusas, 2 salė (II a.), Kaunas); lapkričio 23 d. Klaipėdoje („Amberton“ viešbutis, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda); lapkričio 26 d. Vilniuje; gruodžio 1 d. Panevėžyje (Viešbutis „Smėlynė", Smėlynės g. 3, Panevėžys) ir gruodžio 3 d. Šiauliuose (Gardino g. 2, Šiauliai).

Registracija į renginius vyksta Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros svetainėje.