BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prekybos atstovas Taipėjuje: liko savaitė pateikti paraiškas

Data

2022 06 23

Įvertinimas
0
Taivanas-02.png

Iki kitos savaitės ketvirtadienio, birželio 30 dienos, laukiama paraiškų Lietuvos Respublikos prekybos atstovybės Taipėjuje prekybos atstovo pareigoms.  Ekonomikos ir inovacijų ministerija ėmėsi prekybos atstovo paieškos siekdama plėtoti Lietuvos ekonominį atstovavimą pietryčių Azijos regione.

Į prekybos atstovo Taipėjuje pareigas gali pretenduoti asmenys, turintys ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį teisės, verslo, ekonomikos arba politikos mokslų srityse arba ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį  ir ne mažesnę kaip dvejų metų darbo tarptautinio bendradarbiavimo srityje patirtį. Pretendentai į pareigas privalo mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Galimybė Ekonomikos ir inovacijų ministerijai steigti Lietuvos prekybos atstovybes tose šalyse, kuriose neturime savo diplomatinių atstovybių ar konsulinių įstaigų, atsirado pernai rugsėjį, kai Seimas pritarė tai nustatantiems Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimams. 

Prekybos atstovybės ar tiesiog atstovybės be diplomatinio statuso yra įprastas atstovavimo valstybės interesams būdas ekonominės politikos srityje. Pavyzdžiui, šiuo metu tokias atstovybes Taivane turi 66 valstybės, iš jų 15 Europos Sąjungos valstybių narių, tarp kurių – Suomija, Vokietija, Prancūzija, Švedija, Slovakija ir kitos.  

Visi reikalavimai kandidatams ir kita informacija skelbiama čia.