BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


„Procesas LT“ – priemonė šiuolaikiškiems vadybos metodams ir valdymo sistemoms diegti

Data

2008 12 18

Įvertinimas
0

Ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) gruodžio 17 d. paskelbė kvietimą teikti paraiškas gauti 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą pagal priemonę „Procesas LT“.

 

Pagal šią priemonę parama bus skiriama mažų ir vidutinių įmonių išorinėmis konsultavimo paslaugoms, kurių reikia šiuolaikiškiems vadybos metodams ar valdymo sistemoms, išskyrus personalo valdymo sistemas, toje įmonėje diegti. Taip siekiama sudaryti palankias sąlygas įmonių darbo našumui ir eksportui didinti.

 

Paskelbus šį kvietimą pagal priemonę „Procesas LT“ planuojama paskirstyti 33,33 mln. litų.

 

Paraiškos pagal priemonę „Procesas LT“ turi būti pateiktos iki 2009 m. kovo 3 d. 16 val. Paraiškos ir dokumentai priimami LVPA regioniniuose skyriuose.

 

Informacija pareiškėjams teikiama tel.: (8 5) 268 7403, (8 5) 268 7411, faksu (8 5) 268 7409 ir el. paštu [email protected]

 

Daugiau informacijos galite rasti www.ukmin.lt, www.esparama.lt, www.lvpa.lt.