BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rinkimai: kurie 2022 m. viešieji pirkimai buvo efektyviausi?

Data

2022 07 01

Įvertinimas
0
ecommerce-g152ee6165_1920.jpg

Daug sėkmingų viešųjų pirkimų yra vykdoma ir didelėse, ir mažose organizacijose, tačiau apie juos išgirstame itin mažai. Todėl Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia organizacijas dalytis gerąja praktika ir pasiektus rezultatus pristatyti efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose. 

„Siekiame Lietuvoje ugdyti socialiai atsakingą viešųjų pirkimų ekspertų bendruomenę, kuri būtų stipri ir gebanti savo patirtimi auginti naujus lyderius. Pirkimai gali ir turi būti būdas keisti visuomenės gyvenimo sąlygas ir sėkmingai spręsti problemas. Todėl kviečiame dalytis savo įgyta patirtimi, kad ir kitiems parodytumėte pavyzdį, kaip galima pasiekti kuo efektyvesnių rezultatų vykdant viešuosius pirkimus“, –  sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.  

Šiais metais nugalėtojai bus išrinkti keturiose kategorijose: inovatyviausių, darniausių, sumaniausiai organizuotų pirkimų ir geriausios pirkimų valdysenos. Efektyviausiai viešuosius pirkimus organizavęs viešasis sektorius ir įmonės bus pakviestos pasidalyti savo gerąja patirtimi šių metų pabaigoje numatomoje surengti viešųjų pirkimų konferencijoje.

Konkurse gali dalyvauti perkančiosios organizacijos ir perkantieji subjektai, kurie įvykdė inovatyvų, darnų ar sumaniai organizuotą pirkimą nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2022 m. rugsėjo 30 d. arba kurie šiuo metu taiko efektyvią pirkimų valdyseną.

Rinkimų aprašymą rasite čia, paraiškos formą – čia.  

Paraiškos priimamos iki 2022 m. rugsėjo 30 d.