BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Siekiant į Lietuvą pritraukti užsienio turistų, glaudžiai bendradarbiaujama su lietuvių diasporos atstovais ir diplomatinėmis atstovybėmis

Data

2021 12 01

Įvertinimas
0
lithuania-g49c72f38e_1280.jpg

Antradienį Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su nacionaline turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ aptarė bendrus principus ir konkrečias priemones, kurios galėtų į Lietuvą pritraukti užsienio turistų. Pasitarime dalyvavo Lietuvos diplomatinių atstovybių, komercijos atašė ir išeivijos bendruomenių atstovai.   

„Siekiame dar glaudesnio bendradarbiavimo tarp mūsų šalies diplomatinių atstovybių, komercijos atašė ir lietuvių bendruomenių užsienyje, pristatant Lietuvą užsienio rinkose ir skatinant turistų srautus į ją atvykti. Tokie susitikimai – sudedamoji „Team Lithuania“ koncepcijos dalis, kuria siekiama labiau įtraukti diasporos atstovus į ekonominį atstovavimą mūsų šaliai“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėjas Karolis Žemaitis.   

Anot jo, Lietuvos ekonominės diplomatijos stiprinimas, konsultavimas verslo skatinimo ir kitais klausimais, naujų rinkų bei talentų paieška – tai pagrindinės sritys, į kurių veiklą būtina plačiau įtraukti lietuvių diasporos pasaulyje atstovus. Plečiant komercijos atašė tinklą siekiama aktyviau dirbti su įvairiose šalyse esančiais diasporos atstovais. Tikimasi, kad institucijos kartu su ambasadomis ir konsulatais dirbs kaip „Team Lithuania“ komanda.  

„Team Lithuania“ projektui sukurtas atskiras puslapis https://www.lithuania.travel/lt/news/projektas-team-lithuania. Jame pateikiama parengta medžiaga, skirta Lietuvai sklandžiai pristatyti užsienyje: universalus mūsų šalies turizmo galimybių aptarimas, vaizdo klipai, nuotraukos, kita naudinga informacija ir priemonės. Taip pat parengtas ir specialus paketas, padedantis reprezentuoti mūsų šalį. Atstovybės jį gaus jau šių metų pabaigoje.  

Susitikimo metu „Keliauk Lietuvoje“ atstovai taip pat pasidalino savo patirtimi skatinant užsienio turistus apsilankyti Lietuvoje, pristatė prioritetines rinkas, su kuriomis dirbama atvykstamojo turizmo klausimais, ir rinkodarą, vykdomą siekiant didesnio Lietuvos žinomumo užsienyje.