BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiama nepriklausomų CPO LT valdybos narių atranka

Data

2023 01 26

Įvertinimas
0
IG_FB_LI postai DIRBAME ŠITAME (4).png

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia atranką į nacionalinės centrinės perkančiosios organizacijos VšĮ CPO LT dviejų nepriklausomų valdybos narių pareigas. 

„Praėjusiais metais CPO LT įvykdė daugiau kaip 26 tūkst. pirkimų, kurių  vertė – apie 950 mln. Eur. Dažnai geresnių rezultatų organizuojant viešuosius pirkimus leidžia pasiekti centralizacija, todėl valstybė į tai sistemingai orientuojasi. CPO LT, kaip didžiausia ir nacionalinė perkančioji organizacija, šiuose pokyčiuose vaidina milžinišką vaidmenį. Centralizavimo mastas ateityje tik augs, todėl CPO LT turi tobulėti, kad galėtų susidoroti su naujomis užduotimis“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.  

VšĮ CPO LT valdybą sudaro 3 nariai: 2 nepriklausomi valdybos nariai ir vienas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas vadybos narys, kurių kadencija – ketveri metai.

Viena iš pagrindinių VšĮ CPO LT veiklos sričių – plėtoti centralizuotų viešųjų pirkimų elektroninį katalogą, kuris sudaro sąlygas viešajam sektoriui standartines prekes, paslaugas ar darbus įsigyti skaidriai, greitai ir automatizuotu būdu. VšĮ CPO LT taip pat veikia kaip kompetencijų centras, atliekantis pirkimus pagal individualius perkančiųjų organizacijų poreikius. 

Šios organizacijos siūlomos priemonės ir profesionalūs sprendimai maksimaliai sumažina korupcijos apraiškas viešuosiuose pirkimuose, taupo valstybės biudžeto išlaidas viešiesiems pirkimams ir leidžia pasiekti kokybiškų pirkimų rezultatų. 

Kandidatų į nepriklausomų valdybos narių pareigas dokumentai priimami iki 2023 m. vasario 15 d. Visi reikalavimai ir kita aktuali informacija skelbiama čia.