BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiama nepriklausomų INVEGOS stebėtojų tarybos narių atranka

Data

2017 10 18

Įvertinimas
0
19506_872_0fa0aca48b0eee1d8f9af23187ed3551.jpg

Ūkio ministerija, siekdama efektyvinti bendrovių valdymą ir taikyti gerosios valdysenos principus, skelbia trijų nepriklausomų stebėtojų tarybos narių atranką į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ stebėtojų tarybą.

Konkurso būdu stebėtojų tarybos kadencijai bus išrinkti trys nepriklausomi nariai, turintys skirtingas kompetencijas: finansų, audito ir strateginio valdymo.

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ stebėtojų tarybą sudarys 5 nariai, iš kurių 3 bus nepriklausomi.

Visi reikalavimai kandidatams ir sąlygos skelbiami Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://ukmin.lrv.lt/konkursai. Dokumentai priimami iki 2017 m. lapkričio 6 dienos.

Valstybei priklauso 100 proc. UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ akcijų, kurias patikėjimo teise valdo Ūkio ministerija.