BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiamas konkursas INVEGA vadovo pareigoms eiti

Data

2017 10 20

Įvertinimas
0
handshake-2056023_960_720.jpg

Skelbiamas konkursas UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) generalinio direktoriaus pareigoms eiti.


Pretendentai, siekiantys eiti INVEGA vadovo pareigas, privalo turėti aukštąjį ekonominį, finansinį, teisinį arba vadybinį universitetinį ar jam prilyginamą išsilavinimą, ne mažesnę nei 5 metų panašaus darbo patirtį, pageidautina paslaugų verslo srities darbo su verslo klientais (bankininkystė, draudimas, finansinis tarpininkavimas ir pan.), ne mažesnę kaip 5 metų vadovavimo ir komandos būrimo patirtį.

Konkursą paskelbusi INVEGOS valdyba tikisi, kad naujasis vadovas bus komandos lyderis, gebės aiškiai formuluoti tikslus, savarankiškai priimti sprendimus, analizuoti ir apibendrinti informaciją, turės pokyčių ir projektų valdymo įgūdžių, bus susipažinęs su INVEGOS veiklos teisiniu reglamentavimu.

Kandidatai dokumentus gali teikti iki š. m. lapkričio 10 dienos elektroniniu paštu irma.ogunauskaite@invega.lt. Visą darbo pasiūlymo skelbimą rasite http://invega.lt/lt/apie-invega/karjeros-galimybes/.

INVEGA – Vyriausybės įsteigta ir Ūkio ministerijos valdoma finansų institucija, kuri įgyvendina verslo skatinimo priemones. INVEGAI patikėtas kelių ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamų kontroliuojančiųjų fondų įsteigimas bei valdymas, šių fondų finansuojamų priemonių įgyvendinimas, kreditų verslui garantavimo schemų, naujų finansinių priemonių, įskaitant rizikos kapitalo priemones, kūrimas ir įgyvendinimas. INVEGA, kurdama naujas finansines priemones, nuolat bendradarbiauja su Lietuvos valstybinėmis ir tarptautinėmis finansinėmis institucijomis, dalyvauja tarptautinių organizacijų veikloje.