BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiamas konkursas komercijos atašė pareigoms Ukrainoje

Data

2017 10 09

Įvertinimas
0
veiklaiStock_000011813847Small.jpg

Ūkio ministerija, siekdama užtikrinti ekonominio atstovavimo tęstinumą, skelbia konkursą Lietuvos Respublikos komercijos atašė pareigoms Ukrainoje. Konkurso būdu atrinktas asmuo nuo kitų metų pradžios perims dabartinio komercijos atašė Ukrainoje darbus – padės Lietuvos verslininkams rasti naujų verslo bendradarbiavimo galimybių Ukrainoje, prisidės stiprinant dvišalę prekybą, taip pat aktyviai dalyvaus pritraukiant investuotojus, gins Lietuvos įmonių interesus ir teiks konkrečią pagalbą.

Eiti komercijos atašė pareigas Ukrainoje gali pretenduoti asmuo, turintis socialinių mokslų studijų srities ekonomikos, politikos mokslų, vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį arba turintis teisės studijų krypties magistro laipsnį. Kandidatai turi turėti ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį rinkodaros ar užsienio prekybos arba darbo su investuotojais ar verslo arba tarptautinių santykių srityje. Taip pat pretenduojantys į šią poziciją, turi mokėti anglų ir rusų kalbas įgudusio vartotojo C1 lygiu.

Dokumentus galima teikti iki š. m. spalio 25 d. Konkurso reikalavimai skelbiami adresu  http://ukmin.lrv.lt/konkursai.

Komercijos atašė pareigybė – karjeros valstybės tarnautojo pozicija, todėl kandidatai turi atitikti ne tik keliamus specialiuosius reikalavimus, bet ir būti išlaikę bendrųjų gebėjimų testą Valstybės tarnybos departamente.

Komercijos atašė uždavinys – aktyviai ieškoti Lietuvos verslo ryšių užsienio šalyse, siekiant parduoti lietuviškas prekes, paslaugas, skatinti eksportą, inovacijas ir atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, pritraukti investicijų, skleidžiant žinią apie Lietuvos verslo ir investicijų galimybes. Komercijos atašė padeda įmonėms rasti potencialių prekybos partnerių, rengia individualius įmonių vizitus, organizuoja verslo misijas ir kontaktų muges.

Ūkio ministerija turi 13 komercijos atašė pareigybių: Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Izraelyje, Kinijoje, Rusijoje (Maskvoje ir Sankt Peterburge), Baltarusijoje, Ukrainoje, JAV.